Argentina Superliga 21 April
  FT Argentinos Juniors 1 : 0 Game info Olimpo
  FT Estudiantes 0 : 1 Game info Belgrano
  01:00 San Martin San Juan ?:? Lanus 1x2
  01:00 Temperley ?:? Velez Sarsfield 1x2
  01:00 Talleres ?:? Gimnasia LP 1x2
  01:00 Banfield ?:? Godoy Cruz 1x2
Argentina Primera C 21 April
  01:00 Berazategui ?:? Sportivo Barracas 1x2
  01:00 Canuelas ?:? El Porvenir 1x2
  01:00 Deportivo Armenio ?:? Ituzaingo 1x2
  01:00 Laferrere ?:? CA Ferrocarril Midland 1x2
Argentina Primera B Metropolitana 21 April
  01:00 CA Defensores de Belgrano ?:? Barracas Central 1x2
Argentina Primera B Nacional 21 April
  01:00 San Martin de Tucuman ?:? Guillermo Brown 1x2
  01:00 Nueva Chicago ?:? Brown de Adrogue 1x2
Brazil Serie B 21 April
  FT Juventude 1 : 1 Game info Oeste FC
  FT Sao Bento 2 : 1 Game info CS Alagoano
  FT Paysandu 1 : 0 Game info Londrina EC
  01:00 CRB ?:? Vila Nova 1x2
  01:00 Goias ?:? Figueirense 1x2
  01:00 Avai FC ?:? Brasil de Pelotas 1x2
  01:00 Guarani ?:? Sampaio Correa 1x2
Brazil Serie D Grp. A14 21 April
  01:00 Madureira RJ ?:? Linense
  01:00 Ipora ?:? Corumbaense
  01:00 Ceilandia ?:? Sinop
  01:00 EC Sao Jose ?:? Brusque
  01:00 Sergipe ?:? ASA
  01:00 Dom Bosco ?:? Brasiliense
  01:00 Espirito Santo ?:? Uniao Recreativa dos Trabalhadores
  01:00 Bare ?:? Manaus FC
Brazil Serie C Grp. B 21 April
  01:00 Tombense FC ?:? Joinville
  01:00 Remo ?:? Globo FC
  01:00 Volta Redonda ?:? Cuiaba
  01:00 Bragantino ?:? Tupi
  01:00 Luverdense ?:? Botafogo SP
Brazil Serie A 21 April
  01:00 Bahia ?:? Santos FC 1x2
Paraguay Division Intermedia 21 April
  FT Sportivo San Lorenzo 5 : 1   Deportivo Caaguazu
  FT 2 de Mayo 2 : 1   RI 3 Corrales
  01:00 Club River Plate ?:? Guairena
  01:00 General Caballero ?:? Rubio Nu
  01:00 Fulgencio Yegros ?:? Deportivo Liberacion
  01:00 Ovetense ?:? Sportivo Trinidense
  01:00 Fernando de la Mora ?:? Resistencia
  01:00 Sportivo Iteno ?:? Club Martin Ledesma
Paraguay Division Profesional - Apertura 21 April
  FT General Diaz 1 : 2 Game info Olimpia
  01:00 Cerro Porteno ?:? 3 de Febrero 1x2
Peru Primera Division Torneo de Verano Grp. B 21 April
  FT Real Garcilaso 0 : 3 Game info Sport Huancayo
  FT Deportivo Municipal 4 : 0 Game info Binacional
  01:00 Sporting Cristal ?:? Universidad San Martin 1x2
Peru Segunda Division 21 April
  01:00 Alianza Atletico ?:? Sport Loreto 1x2
Chile Primera Division 21 April
  FT Union Espanola 2 : 1 Game info Huachipato
  01:00 Deportes Iquique ?:? Palestino 1x2
  01:00 Colo Colo ?:? Deportes Temuco 1x2
Chile Primera B 21 April
  01:00 Santiago Wanderers ?:? La Serena 1x2
  01:00 Santiago Morning ?:? Cobreloa 1x2
Venezuela Primera Division - Apertura 21 April
  FT Trujillanos FC 2 : 0 Game info Zulia
  01:00 Deportivo Anzoategui ?:? Estudiantes de Caracas 1x2
  01:00 Caracas ?:? Deportivo La Guaira 1x2
  01:00 Aragua FC ?:? Deportivo Lara 1x2
Mexico Liga MX Clausura 21 April
  FT Puebla 3 : 1 Game info CF America
  FT Atlas 1 : 0 Game info CD Guadalajara
Mexico Liga Premier - Serie A Clausura Grp. 1 21 April
  02:30 Not started U.A. de Chihuahua ?:? Deportivo Tepic JAP
  FT Alacranes de Durango 1 : 0   Leon II
  01:00 Monarcas Morelia II ?:? Loros de Colima
  01:00 Tigres II ?:? Santos II
  01:00 Atlas II ?:? CD Tepatitlan de Morelos
  01:00 Real Zamora ?:? Queretaro FC II 1x2
  01:00 Halcones de Morelos ?:? Lobos de la BUAP II 1x2
  01:00 Sporting Canamy ?:? Puebla II 1x2
  01:00 Irapuato ?:? Cruz Azul Hidalgo
  01:00 Leones Negros II ?:? Chapulineros de Oaxaca
Ecuador Serie A - Apertura 21 April
  FT Aucas 1 : 1 Game info Tecnico Universitario
  01:00 Guayaquil City ?:? Universidad Catolica 1x2
USA Major League Soccer 21 April
  FT Sporting Kansas City 6 : 0 Game info Vancouver Whitecaps
  01:00 Montreal Impact ?:? Los Angeles FC 1x2
  01:00 Houston Dynamo ?:? Toronto FC 1x2
  01:00 New York Red Bulls ?:? Chicago Fire 1x2
USA NWSL 21 April
  FT Portland Thorns 1 : 1 Game info Washington Spirit
  01:00 North Carolina Courage ?:? Utah Royals 1x2
USA USL 21 April
  01:00 Ottawa Fury ?:? North Carolina FC
Guatemala Liga Nacional Clausura 21 April
  FT Deportivo Petapa 2 : 0 Game info Club Xelaju
Guatemala Primera Division - Clausura - Grp. A 21 April
  01:00 America Chimaltenango ?:? Deportivo Chiantla
  01:00 Universidad SC ?:? Jocotan
Australia NPL Youth Victoria 21 April
  05:00 Not started Northcote City FC U20 ?:? Kingston City U20
  06:30 Not started SWQ Thunder U20 ?:? Sunshine Coast U20
  07:00 Not started Armadale U20 ?:? Subiaco U20
  07:00 Not started Cockburn City U20 ?:? Sorrento U20
  07:00 Not started Perth U20 ?:? Balcatta U20
  07:00 Not started Bayswater City U20 ?:? Floreat Athena U20
  07:00 Not started Inglewood United U20 ?:? Forrestfield United SC U20
  07:00 Not started Stirling Lions U20 ?:? Perth Glory U20
  07:00 Not started Western Pride U20 ?:? Brisbane Roar U20
  01:00 Lions FC U20 ?:? Brisbane City U20 1x2
  01:00 Hume City FC U20 ?:? South Melbourne FC U20
  01:00 Dandenong Thunder SC U20 ?:? Bulleen Lions U20
  01:00 Joondalup United U20 ?:? ECU Joondalup U20
Australia Northern New South Wales 21 April
  06:30 Not started Newcastle Jets Youth ?:? Maitland
  06:30 Not started Clarence United ?:? Kingborough Lions
  07:00 Not started Northcote City ?:? Kingston City
  07:00 Not started Monaro Panthers ?:? Riverina Rhinos
  01:00 Adelaide City ?:? Croydon Kings 1x2
  01:00 Para Hills Knights ?:? West Adelaide 1x2
  01:00 Launceston City ?:? South Hobart 1x2
  01:00 Northern Rangers ?:? Devonport City 1x2
  01:00 Mindil Aces ?:? Casuarina
  01:00 SWQ Thunder ?:? Sunshine Coast 1x2
  01:00 Armadale ?:? Subiaco 1x2
  01:00 Stirling Lions ?:? Perth Glory Youth
  01:00 Cockburn City ?:? Sorrento 1x2
  01:00 Perth ?:? Balcatta 1x2
  01:00 Bayswater City ?:? Floreat Athena 1x2
  01:00 Inglewood United ?:? Forrestfield United SC 1x2
  01:00 Hamilton Olympic ?:? Edgeworth Eagles 1x2
  01:00 Lions FC ?:? Cairns FC 1x2
  01:00 Sutherland Sharks ?:? APIA Leichhardt Tigers 1x2
  01:00 Blacktown City FC ?:? Marconi Stallions 1x2
  01:00 Hakoah Sydney City East ?:? Sydney United 58 1x2
  01:00 Hume City FC ?:? South Melbourne 1x2
  01:00 Dandenong Thunder SC ?:? Bulleen Lions 1x2
  01:00 Western Pride ?:? Brisbane Roar FC Youth 1x2
  01:00 Magpies Crusaders ?:? Redlands United 1x2
  01:00 Moreton Bay United ?:? Gold Coast United FC 1x2
  01:00 Sydney FC Youth ?:? Manly United 1x2
  01:00 Campbelltown City ?:? Adelaide Comets 1x2
  01:00 Joondalup United FC ?:? ECU Joondalup 1x2
  01:00 Hellenic ?:? Darwin Olympic
Australia Victorian Premier League One 21 April
  07:00 Not started Moreland City FC ?:? Melbourne City FC Youth
  07:00 Not started Murray United FC ?:? Box Hill United
  07:00 Not started Langwarrin SC ?:? Eastern Lions SC
  07:00 Not started Moreland Zebras ?:? Altona Magic
  07:00 Not started Sunshine George Cross ?:? Whittlesea Ranges
  01:00 Fulham United FC ?:? The Cove
  01:00 Western Strikers ?:? Noarlunga United
  01:00 Adelaide Raiders ?:? Salisbury United
  01:00 Adelaide Blue Eagles ?:? Port Adelaide Lion SC
  01:00 White City Woodville ?:? Seaford Rangers
  01:00 Albany Creek ?:? Bayside United
  01:00 North Pine ?:? Mount Gravatt
  01:00 Ballarat City FC ?:? North Geelong Warriors
  01:00 Peninsula Power ?:? Logan Lightning
  01:00 Wolves FC ?:? Wide Bay Buccaneers
  01:00 Rochedale Rovers ?:? Holland Park Hawks
  01:00 Grange Thistle ?:? Taringa Rovers
  01:00 Eastern Suburbs ?:? Ipswich Knights
  01:00 St George FC ?:? Rydalmere
  01:00 Mt Druitt Town Rangers ?:? Blacktown Spartans
  01:00 Western Sydney Wanderers FC Youth ?:? Central Coast Mariners Youth
  01:00 Canterbury Bankstown FC ?:? Northern Tigers
  01:00 Goulburn Valley Suns ?:? Springvale White Eagles
Australia Brisbane Capital League Division One 21 April
  07:00 Not started Oxley United ?:? Annerley
  01:00 Moggill ?:? New Farm United
  01:00 Caboolture FC ?:? Toowong
  01:00 Park Ridge ?:? Ipswich City
Japan J. League 21 April
  64" Shimizu S-Pulse 0 : 1 Game info FC Tokyo
  18" Vegalta Sendai 0 : 0   Jubilo Iwata
  21" Sanfrecce Hiroshima 0 : 0 Game info Sagan Tosu
  01:00 Urawa Red Diamonds ?:? Consadole Sapporo 1x2
  01:00 Kawasaki Frontale ?:? Kashima Antlers 1x2
  01:00 Yokohama F.Marinos ?:? Shonan Bellmare 1x2
  01:00 Vissel Kobe ?:? Nagoya Grampus Eight 1x2
  01:00 Gamba Osaka ?:? Cerezo Osaka 1x2
Japan J. League 2 21 April
  01:00 Tokyo Verdy ?:? Mito Hollyhock 1x2
  01:00 Kyoto Sanga FC ?:? Roasso Kumamoto 1x2
  01:00 Ehime FC ?:? Ventforet Kofu 1x2
  01:00 Fagiano Okayama FC ?:? FC Gifu 1x2
South Korea K-League 2 21 April
  22" Busan I'Park 0 : 0   FC Anyang
  01:00 Daejeon Citizen ?:? Seongnam FC 1x2
  01:00 Gwangju FC ?:? Suwon City 1x2
South Korea K-League 1 21 April
  21" FC Seoul 1 : 0 Game info Daegu FC
  21" Jeonnam Dragons 0 : 2 Game info Gangwon FC
  01:00 Pohang Steelers ?:? Sangju Sangmu 1x2
South Korea National League 21 April
  01:00 Cheonan City ?:? Daejeon Korail
  01:00 Mokpo City ?:? Gyeongju H & N
Indonesia Liga 1 21 April
  01:00 Persipura Jayapura ?:? Mitra Kukar 1x2
  01:00 Madura United ?:? Arema 1x2
  01:00 Persib Bandung ?:? Pusamania Borneo 1x2
  01:00 PSM Makassar ?:? PS TIRA 1x2
China Super League 21 April
  01:00 Hebei CFFC ?:? Beijing Renhe Game center 1x2
  01:00 Guizhou Hengfeng ?:? Changchun Yatai Game center 1x2
  01:00 Guangzhou R&F F.C. ?:? Shandong Luneng Game center 1x2
China China League 21 April
  01:00 Shanghai Shenxin ?:? Meizhou Hakka
  01:00 Yanbian ?:? Heilongjiang Lava Spring FC
  01:00 Nei Mongol Zhongyou FC ?:? Dalian Transcendence
Romania Liga II 21 April
  01:00 Pandurii ?:? UTA Arad 1x2
  01:00 AS Stiinta Miroslava ?:? FC Dunarea Calarasi 1x2
  01:00 Foresta Suceava ?:? CS Afumati 1x2
  01:00 Luceafarul Oradea ?:? CS Balotesti 1x2
  Cancelled FC Olimpia Satu Mare ?:? AS Stiinta Miroslava
  Cancelled Hermannstadt ?:? Tirgu Mures
  01:00 FC Arges Pitesti ?:? FC Metaloglobus Bucuresti 1x2
Romania Liga I Relegation Group 21 April
  01:00 Concordia Chiajna ?:? FC Voluntari 1x2
  01:00 FC Viitorul Constanta ?:? FC FCSB 1x2
Czech Republic FNL 21 April
  01:00 Olympia Prague ?:? Frydek-Mistek 1x2
  01:00 Pribram ?:? Hradec Kralove 1x2
  01:00 FK MAS Taborsko ?:? Znojmo 1x2
Czech Republic 1. Division 21 April
  01:00 Sigma Olomouc ?:? Banik Ostrava 1x2
  01:00 Slovacko ?:? Dukla Praha 1x2
  01:00 Bohemians 1905 ?:? Vysocina Jihlava 1x2
  01:00 Mlada Boleslav ?:? Zlin 1x2
  01:00 FC Zbrojovka Brno ?:? Viktoria Plzen 1x2
Denmark 1. Division Relegation Playoff Grp. 1 21 April
  01:00 Birkeroed Skjold ?:? Damsoe
  01:00 SoenderjyskE ?:? Naesby BK
  01:00 ASA Aarhus ?:? IF Lyseng
  01:00 Oesterbro IF ?:? KoldingQ II
  01:00 Sundby ?:? Herlufsholm
  01:00 VSK Aarhus II ?:? Fortuna Hjoerring II
Denmark Ligaen U17 21 April
  01:00 HB Koege U17 ?:? Broendby U17
  01:00 Esbjerg U17 ?:? FC Koebenhavn U17
  01:00 AaB U17 ?:? Haderslev U17
  01:00 OB U17 ?:? AGF U17
  01:00 Lyngby U17 ?:? FC Midtjylland U17
  01:00 Randers Freja U17 ?:? Silkeborg U17
  01:00 FC Nordsjaelland U17 ?:? Vejle U17
Denmark Danmarksserien Grp. 1 21 April
  01:00 Stenloese BK ?:? Karlslunde IF 1x2
  01:00 Kastrup B. ?:? Fredensborg BI 1x2
  01:00 FA 2000 ?:? Herlev 1x2
  01:00 Avedoere ?:? GVI 1x2
  01:00 Virum-Sorgenfri ?:? Fremad Valby 1x2
  01:00 Vanloese ?:? KFUM Roskilde 1x2
  01:00 Lystrup IF ?:? AaB II
  01:00 FC Skanderborg ?:? Vatanspor 1x2
  01:00 FC Soenderborg ?:? Tarup/Paarup 1x2
  01:00 Esbjerg fB II ?:? B 1909
  01:00 Viborg II ?:? Hedensted
  01:00 AB Taarnby ?:? Birkeroed 1x2
  01:00 Varde ?:? VSK Aarhus II
  01:00 B 1913 ?:? Aarhus Fremad II
Denmark Ligaen U19 21 April
  01:00 OB U19 ?:? AGF U19 1x2
  01:00 Lyngby U19 ?:? FC Midtjylland U19
  01:00 Randers Freja U19 ?:? Silkeborg U19 1x2
  01:00 FC Nordsjaelland U19 ?:? Vejle U19 1x2
Denmark 2. Division Promotion Group 21 April
  01:00 Kolding IF ?:? Kjellerup 1x2
  01:00 B 93 ?:? HIK 1x2
  01:00 Middelfart G og BK ?:? Naestved 1x2
  01:00 Aarhus Fremad ?:? Broenshoej 1x2
  01:00 Naesby ?:? Odder IGF 1x2
  01:00 IF Lyseng ?:? Greve 1x2
  01:00 Frem ?:? FC Sydvest 05 1x2
  01:00 Skovshoved ?:? Jammerbugt FC 1x2
  01:00 Hilleroed ?:? Dalum 1x2
Denmark 3F Ligaen Championship Group 21 April
  01:00 KoldingQ ?:? Broendby 1x2
  01:00 VSK Aarhus ?:? Odense Q 1x2
  01:00 FC THY-Thisted Q ?:? Vejle Boldklub
  01:00 B93 ?:? Varde
Denmark Superligaen Championship Playoff 21 April
  01:00 FC Koebenhavn ?:? AC Horsens Game center 1x2
Lithuania 1. Division 21 April
  01:00 FK Panevezys ?:? Trakai FK B
  01:00 NFA Kaunas ?:? Pakruojis
  01:00 Nevezis ?:? Banga Gargzdai
  01:00 Dainava Alytus ?:? Koralas
Spain Segunda B Grp. III 21 April
  01:00 Alcoyano ?:? Pena Dep. Santa Eulalia 1x2
  01:00 Real Sociedad B ?:? Mirandes 1x2
  01:00 SD Amorebieta ?:? Barakaldo 1x2
  01:00 Betis Deportivo Balompie ?:? Cartagena 1x2
  01:00 Lorca Deportiva ?:? Futbol Club Jumilla 1x2
  01:00 RC Deportivo Fabril ?:? Celta Vigo B 1x2
  01:00 SD Leioa ?:? Arenas Getxo 1x2
  01:00 CD El Ejido 2012 ?:? Marbella FC 1x2
  01:00 Ecija ?:? Granada B 1x2
  01:00 UCAM Murcia ?:? Merida 1x2
Spain Primera Division 21 April
  01:00 Eibar ?:? Getafe Game center 1x2
  01:00 Celta Vigo ?:? Valencia Game center 1x2
Spain Segunda Division 21 April
  01:00 Gimnastic ?:? Numancia 1x2
  01:00 Real Zaragoza ?:? Almeria 1x2
  01:00 Tenerife ?:? Huesca 1x2
  01:00 Albacete ?:? Reus 1x2
Spain Copa del Rey 21 April
  01:00 Barcelona ?:? Sevilla Game center 1x2
Singapore S.League 21 April
  01:00 Warriors FC ?:? Tampines Rovers FC 1x2
Russia National Football League 21 April
  01:00 Sibir Novosibirsk ?:? Tyumen 1x2
  01:00 FC Orenburg ?:? Dinamo St Petersburg 1x2
  01:00 FC Yenisey Krasnoyarsk ?:? Tom Tomsk 1x2
  01:00 Spartak Moscow II ?:? FC Volgar 1x2
  01:00 Fakel ?:? Olimpiec Nizhny 1x2
  01:00 Zenit St. Petersburg II ?:? Krylya Sovetov Samara 1x2
  01:00 FC Rotor Volgograd ?:? Luch Energiya Vladivostok 1x2
  01:00 Baltika ?:? Khimki 1x2
Russia PFL Zone Ural-Povolzhye 21 April
  01:00 Ural II ?:? NoSta
  01:00 FC Rotor Volgograd II ?:? Saturn Ramenskoye 1x2
  01:00 Pskov 747 ?:? Znamya
  01:00 Kolomna ?:? Torpedo Vladimir 1x2
  01:00 Kaluga ?:? Zorky Krasnogorsk 1x2
  01:00 Spartak Nalchik ?:? Mashuk-KMV 1x2
  Cancelled Syzran-2003 ?:? Akademiya Togliati
  01:00 FC Chelyabinsk ?:? Volga Ulyanovsk 1x2
  FT Dinamo Kirov 3 : 0   Anzhi-Junior Zelenodolsk
  01:00 Dinamo St Petersburg II ?:? Spartak Kostroma 1x2
  Cancelled Yunost Moscow ?:? Saturn Ramenskoye
  01:00 Sokol Saratov ?:? Metalurg Lypetsk 1x2
  FT Zenit Penza 0 : 3   Torpedo Moscow
  01:00 Dinamo Stavropol ?:? Kuban Krasnodar II
  Cancelled Legion Dynamo ?:? FC Rotor Volgograd II
  01:00 Khimik Novomoskovsk ?:? Dinamo Briansk 1x2
  01:00 Angusht Nazran ?:? Anzhi Makhachkala II
  01:00 Biolog Novokubansk ?:? Armavir FC 1x2
  01:00 SKA Rostov ?:? Druzhba 1x2
  01:00 FC Krasnodar II ?:? Chernomorets Novorossiysk 1x2
  01:00 Syzran-2003 ?:? Krylya Sovetov Samara II
  01:00 Mordovya ?:? Zenit Izhevsk 1x2
  01:00 Tekstilshchik ?:? Lokomotiv-Kazanka Moscow 1x2
  01:00 Spartak Vladikavkaz ?:? Afips Afipsky 1x2
  01:00 Chayka ?:? Akademia Rostov
  01:00 FC Ryazan ?:? Ararat Moscow 1x2
Russia Premier League 21 April
  01:00 Rubin Kazan ?:? FC Rostov 1x2
  01:00 Anzhi Makhachkala ?:? Ural 1x2
Turkey 1. Lig 21 April
  01:00 Elazigspor ?:? Adanaspor 1x2
  01:00 Boluspor ?:? Istanbulspor 1x2
  01:00 Gaziantepspor ?:? Eskisehirspor 1x2
Turkey Super Lig 21 April
  01:00 Genclerbirligi ?:? Osmanlispor FK Game center 1x2
  01:00 Karabukspor ?:? Bursaspor Game center 1x2
  01:00 Trabzonspor ?:? Sivasspor Game center 1x2
  01:00 Alanyaspor ?:? Galatasaray Game center 1x2
Sweden Damallsvenskan 21 April
  01:00 Vaexjoe ?:? Djurgaarden 1x2
  01:00 Kopparbergs/Goeteborg ?:? Hammarby IF 1x2
  01:00 IFK Kalmar ?:? FC Rosengaard 1x2
  01:00 IF Limhamn Bunkeflo ?:? Kristianstads DFF 1x2
Sweden 2. Division Norrland 21 April
  01:00 Gaellivare Malmbergets FF ?:? IFK Oestersund
  01:00 IFK Mora FK ?:? FC Gute 1x2
  01:00 Assyriska IK ?:? IFK Berga 1x2
  01:00 Lindome GIF ?:? Kvarnby IK 1x2
  01:00 Ifoe Bromoella IF ?:? Naessjoe FF 1x2
  01:00 IFK Haessleholm ?:? Dalstorps IF 1x2
  01:00 Vaenersborgs FK ?:? Skoftebyns IF 1x2
  01:00 IFK Luleaa ?:? Kramfors-Alliansen 1x2
  01:00 IFK Timraa ?:? Bodens BK 1x2
  01:00 Enskede IK ?:? Nora-Pershyttan BK 1x2
  01:00 IFK Haninge BRB ?:? Soedertaelje FK 1x2
  01:00 Huddinge IF ?:? Newroz FC 1x2
  01:00 Sundbybergs IK ?:? Vasalunds IF 1x2
  01:00 Karlbergs BK ?:? Valbo FF 1x2
  01:00 Taeby FK ?:? IFK Stocksund 1x2
  01:00 Stroemsbergs IF ?:? Gamla Upsala 1x2
  01:00 BKV Norrtaelje ?:? Bollnaes GIF FF 1x2
  01:00 Vinbergs IF ?:? Hittarps IK 1x2
  01:00 FC Rosengaard ?:? Ullareds IK 1x2
  01:00 BK Olympic ?:? KSF Prespa Birlik 1x2
  01:00 Lindsdals IF ?:? Nosaby IF 1x2
  01:00 Raaslaetts SK ?:? Haessleholms IF 1x2
  01:00 Soelvesborgs GOIF ?:? Oesterlen FF 1x2
  01:00 Asarums IF FK ?:? Raeppe GOIF 1x2
  01:00 IK Gauthiod ?:? FBK Karlstad 1x2
  01:00 Stenungsunds IF ?:? Vaenersborgs IF 1x2
  01:00 Vaargaarda IK ?:? IFK Uddevalla 1x2
  01:00 Karlstad BK ?:? Hisingsbacka FC 1x2
  01:00 Piteaa ?:? Haernoesands FF
  01:00 Taefteaa IK ?:? Ytterhogdals IK 1x2
  Cancelled Hudiksvalls FF ?:? Moroen BK
  01:00 Eskilstuna City ?:? IFK Aspudden-Tellus 1x2
  01:00 AFK Linkoeping ?:? IF Sylvia 1x2
  01:00 Halmia ?:? IFK Malmoe FK 1x2
  01:00 Assyriska BK ?:? Saevedalens IF
  01:00 Hudiksvalls FF ?:? Gottne IF 1x2
  01:00 Oerebro Syrianska IF ?:? Nordvaermland FF 1x2
Sweden Superettan 21 April
  01:00 Oergryte FF ?:? Halmstads BK 1x2
  01:00 Degerfors ?:? Landskrona BoIS 1x2
Sweden 1. Division North 21 April
  01:00 Skellefteaa ?:? Sandvikens IF 1x2
  01:00 Rynninge ?:? Assyriska FF 1x2
  01:00 Torns IF ?:? Ljungskile 1x2
  01:00 Aatvidaberg ?:? Oskarshamns AIK 1x2
  01:00 Eskilsminne IF ?:? IK Oddevold 1x2
  01:00 Tvaaaakers IF ?:? Mjaellby 1x2
  01:00 Grebbestads IF ?:? FK Karlskrona 1x2
  01:00 Arameiska-Syrianska IF ?:? Vaesteraas SK 1x2
  01:00 Umeaa ?:? FC Linkoeping City 1x2
  01:00 Karlslunds IF HFK ?:? Carlstad United 1x2
  01:00 Skoevde AIK ?:? Lunds BK 1x2
  01:00 Husqvarna FF ?:? Utsiktens BK 1x2
Sweden Allsvenskan 21 April
  01:00 Oestersunds FK ?:? Oerebro Game center 1x2
Kenya Premier League 21 April
  01:00 Chemelil Sugar ?:? Sofapaka 1x2
  01:00 Kariobangi Sharks ?:? Kakamega Homeboyz 1x2
  01:00 Zoo FC ?:? Tusker FC
  01:00 Bandari ?:? AFC Leopards 1x2
  01:00 Wazito FC ?:? Mathare United 1x2
Kenya National Super League 21 April
  01:00 FC Talanta ?:? St Joseph FC
  01:00 Modern Coast Rangers ?:? Kangemi All Stars
  Cancelled Muhoroni Youth FC ?:? Kibera Black Stars
  01:00 Nakuru AllStars ?:? Green Commandos
  01:00 Nairobi Stima ?:? GFE 105
  01:00 Administration Police ?:? Nairobi City Stars
Estonia Esiliiga 21 April
  01:00 FC Elva ?:? FCI Levadia U21
  01:00 Tartu JK Welco ?:? Rakvere JK Tarvas
Estonia Meistriliiga 21 April
  01:00 FC Kuressaare ?:? Nomme JK Kalju 1x2
  01:00 Tulevik Viljandi ?:? Flora Tallinn 1x2
  01:00 Trans Narva ?:? Talinna Kalev 1x2
Vietnam V-League 21 April
  01:00 Hoang Anh Gia Lai ?:? Da Nang 1x2
  01:00 Than Quang Ninh ?:? Nam Dinh
Poland 1. Division 21 April
  01:00 Stomil Olsztyn ?:? Puszcza Niepolomice 1x2
  01:00 Olimpia Grudziadz ?:? Chojniczanka Chojnice 1x2
  01:00 Chrobry Glogow ?:? GKS Katowice 1x2
  01:00 Podbeskidzie Bielsko-Biala ?:? Miedz Legnica 1x2
  01:00 Bytovia Bytow ?:? Rakow Czestochowa 1x2
Poland 2. Division 21 April
  01:00 Siarka Tarnobrzeg ?:? Gryf Wejherowo
  01:00 ROW Rybnik 1964 ?:? GKS Belchatow
  01:00 Warta Poznan ?:? Znicz Pruszkow
  01:00 Olimpia Elblag ?:? Lodzki KS
  01:00 KS Legionovia Legionowo ?:? Gwardia Koszalin
  01:00 Radomiak Radom ?:? Stal Stalowa Wola
  01:00 Wisla Pulawy ?:? GKS Jastrzebie
Poland Ekstraklasa Relegation Group 21 April
  01:00 Piast Gliwice ?:? Pogon Szczecin 1x2
  01:00 Gornik Zabrze ?:? Wisla Plock 1x2
  01:00 Korona Kielce ?:? Jagiellonia Bialystok 1x2
Thailand Thai League 21 April
  01:00 Siam Navy FC ?:? Air Force Central FC 1x2
  01:00 Ubon UMT FC ?:? Chainat FC 1x2
  01:00 Chonburi ?:? Muang Thong United 1x2
  01:00 Port FC ?:? Prachuap FC 1x2
Thailand Thai League 2 21 April
  01:00 Udon Thani FC ?:? Khonkaen FC
  01:00 Samut Sakhon FC ?:? Rayong FC
  01:00 Ang Thong FC ?:? Army United
Germany Oberliga Bremen 21 April
  01:00 Werder Bremen III ?:? OSC Bremerhaven
  01:00 Askania Bernburg ?:? Plauen
  01:00 FC Tuerkiye Wilhelmsburg ?:? SV Curslack-Neuengamme
  01:00 SV Heimstetten ?:? FC Sonthofen
  01:00 TSV Landsberg ?:? TSV Schwabmuenchen
  01:00 FC Ismaning ?:? ASV Neumarkt
  01:00 TSV Dachau ?:? SpVgg Hankofen-Hailing
  01:00 Optik Rathenow ?:? FC Anker Wismar
  01:00 Brandenburger SC Sued ?:? 1. FC Frankfurt
  01:00 Tennis Borussia ?:? SV Victoria Seelow
  01:00 Bischofswerdaer FV ?:? FC Eilenburg
  01:00 Carl Zeiss Jena II ?:? SV Merseburg 99
  01:00 Einheit Kamenz ?:? Union Sandersdorf
  01:00 SC Paderborn 07 II ?:? Lippstadt
  01:00 Eintracht Trier ?:? Homburg
  01:00 Goeppinger SV ?:? Karlsruher SC II
  01:00 NTSV Strand ?:? TSB Flensburg
  01:00 Union Neumuenster ?:? SV Eichede
  01:00 Saar 05 Saarbruecken ?:? Kaiserslautern II
  01:00 Blumenthaler SV ?:? SG Aumund-Vegesack
  01:00 SV Steinbach 1920 ?:? SC Waldgirmes
  01:00 FSC Lohfelden ?:? Buchonia Flieden
  01:00 Teutonia Watzenborn-Steinberg ?:? OSC Vellmar
  01:00 Borussia Fulda ?:? VFB Ginsheim 1x2
  01:00 TSV Lehnerz ?:? RW Frankfurt
  01:00 FC Ederbergland ?:? Bayern Alzenau
  01:00 TSV Rain/Lech ?:? TSV Kottern
  01:00 DJK Vilzing ?:? TSV Kornburg
  01:00 SV Kirchanschoring ?:? TSV Schwaben Augsburg
  01:00 SV Pullach ?:? 1860 Muenchen II
  01:00 Wuerzburger Kickers II ?:? FC Schweinfurt II
  01:00 DJK Gebenbach ?:? FSV Erlangen-Bruck
  01:00 SpVgg Bayern Hof ?:? DJK Don Bosco Bamberg
  01:00 TSV Schilksee ?:? SC Weiche Flensburg II
  01:00 FC Dornbreite Luebeck ?:? TSV Laegerdorf
  01:00 VfL Bremen ?:? Habenhauser FV
  01:00 FC Karbach ?:? SC Idar-Oberstein
  01:00 FSV Jaegersburg ?:? FV Dudenhofen
  01:00 FV Diefflen ?:? FSV Salmrohr
  01:00 Pfeddersheim ?:? Pirmasens
  01:00 TuS Mechtersheim ?:? FV Engers
  01:00 SV Oberachern ?:? Bahlinger SC
  01:00 1. CfR Pforzheim ?:? FV Ravensburg
  01:00 TSG Backnang ?:? SV Spielberg
  01:00 Noettingen ?:? FC 08 Villingen
  01:00 Freiberg ?:? TSG Weinheim
  01:00 FC Sand ?:? Viktoria Aschaffenburg
  01:00 TSV Grossbardorf ?:? TSV Aubstadt
  01:00 SpVgg Weiden ?:? SV Erlenbach
  01:00 Delmenhorst ?:? Cloppenburg
  01:00 TuRU Duesseldorf ?:? TV Jahn Hiesfeld
  01:00 FV Eppelborn ?:? TuS RW Koblenz
  01:00 TSV Wankendorf ?:? Heider SV
  01:00 Wuerzburger ?:? Ansbach
  01:00 VfR Krefeld Fischeln ?:? DSC 99 Duesseldorf
  01:00 SB Chiemgau Traunstein ?:? BCF Wolfratshausen
Germany 2. Bundesliga 21 April
  01:00 Union Berlin ?:? FC Heidenheim 1x2
  01:00 Sandhausen ?:? Darmstadt 1x2
  01:00 Jahn Regensburg ?:? St. Pauli 1x2
Germany Regionalliga Northeast 21 April
  01:00 VfB Auerbach ?:? FSV Union Fuerstenwalde 1x2
  01:00 SC Weiche Flensburg ?:? SSV Jeddeloh 1x2
  01:00 SV Seligenporten ?:? VfB Eichstaett 1x2
  01:00 Nuernberg II ?:? Greuther Fuerth II 1x2
  01:00 Burghausen ?:? FC Memmingen 1x2
  01:00 SV Schalding-Heining ?:? Bayern Munich II 1x2
  01:00 FV Illertissen ?:? FC Pipinsried 1x2
  01:00 Ingolstadt II ?:? FC Schweinfurt 1x2
  01:00 Stuttgarter Kickers ?:? Freiburg II 1x2
  01:00 Mainz 05 II ?:? SV Roechling 1x2
  01:00 FSV Frankfurt ?:? Elversberg 1x2
  01:00 Koblenz ?:? TSV Steinbach 1x2
  01:00 Eintracht Stadtallendorf ?:? Hoffenheim II 1x2
  01:00 Waldhof Mannheim ?:? TSV Schott Mainz 1x2
  01:00 Westfalia Rhynern ?:? SC Verl 1x2
  01:00 SC Wiedenbrueck ?:? Borussia Moenchengladbach II 1x2
  01:00 FC Koeln II ?:? TuS Erndtebrueck 1x2
  01:00 FC Wegberg-Beeck ?:? Viktoria Koeln 1904 1x2
  01:00 Wattenscheid ?:? SV Roedinghausen 1x2
  01:00 Eintracht Braunschweig II ?:? SV Drochtersen/Assel 1x2
  01:00 FC Hansa Lueneburg ?:? St.Pauli II 1x2
  01:00 1860 Muenchen ?:? Augsburg II 1x2
  01:00 RW Essen ?:? Alemannia Aachen 1x2
  01:00 Wuppertal ?:? Borussia Dortmund II 1x2
  01:00 BSV Rehden ?:? Eutin 08 1x2
Germany 3. Liga 21 April
  01:00 Werder Bremen II ?:? Carl Zeiss Jena 1x2
  01:00 RW Erfurt ?:? Sonnenhof Grossaspach 1x2
  01:00 Wuerzburger Kickers ?:? Chemnitzer FC 1x2
  01:00 Magdeburg ?:? Fortuna Koeln 1x2
  01:00 Hansa Rostock ?:? Wehen 1x2
  01:00 Paderborn ?:? Unterhaching 1x2
Germany 1. Bundesliga 21 April
  01:00 RasenBallsport Leipzig ?:? Hoffenheim Game center 1x2
  01:00 Eintracht Frankfurt ?:? Hertha Berlin Game center 1x2
  01:00 Hamburger SV ?:? Freiburg Game center 1x2
  01:00 Hannover 96 ?:? Bayern Munich Game center 1x2
  01:00 VfB Stuttgart ?:? Werder Bremen Game center 1x2
  01:00 Borussia Dortmund ?:? Bayer Leverkusen Game center 1x2
Norway Toppserien 21 April
  01:00 Trondheims-Oern ?:? Roea 1x2
  01:00 Arna-Bjoernar ?:? Sandviken
  01:00 Kolbotn ?:? Lyn Fotball 1x2
  01:00 LSK Kvinner ?:? Stabaek 1x2
Norway 3. Divisjon Avd. 6 21 April
  01:00 Skarp ?:? Frigg 1x2
  01:00 Kristiansund BK 2 ?:? Spjelkavik
  01:00 Ullern ?:? Follo 1x2
  01:00 Staal Joerpeland ?:? Uraedd FK 1x2
  01:00 Start 2 ?:? Oern-Horten
  01:00 Skedsmo ?:? Vestfossen 1x2
  01:00 Varegg ?:? Brodd 1x2
  01:00 Viking 2 ?:? Lysekloster
  01:00 Fana ?:? Vardeneset 1x2
  01:00 Byaasen ?:? Tillerbyen 1x2
  01:00 Skjervoey ?:? Senja 1x2
  01:00 Kraakeroey ?:? Eidsvold TF 1x2
  01:00 Valdres FK ?:? Skjetten 1x2
  01:00 Gjelleraasen ?:? Oestsiden 1x2
  01:00 Pors Grenland ?:? FK Toensberg
  01:00 Halsen ?:? Egersund 2
  01:00 Stord ?:? Oeystese 1x2
  01:00 Foerde ?:? Sotra Sportsklubb 1x2
  01:00 Steinkjer ?:? Tynset 1x2
  01:00 Loeten ?:? Kolstad 1x2
  01:00 Brumunddal ?:? Melhus 1x2
  01:00 Verdal ?:? Ottestad 1x2
  01:00 Junkeren ?:? Sortland IL 1x2
  01:00 Harstad ?:? Finnsnes 1x2
  01:00 Selbak ?:? Bjoernevatn 1x2
Norway 2. Divisjon Avd. 2 21 April
  01:00 Skeid ?:? Nardo 1x2
  01:00 Moss ?:? Fredrikstad 1x2
  01:00 Elverum ?:? Baerum 1x2
  01:00 Flekkeroey ?:? Kjelsaas
  01:00 Hoedd ?:? Vard Haugesund 1x2
Norway 1. Division 21 April
  01:00 Bossekop ?:? Kaupanger
  01:00 Aasane ?:? Grei Kvinner Elite
Norway Eliteserien 21 April
  01:00 Brann ?:? Stabaek Game center 1x2
Philippines Philippines Football League 21 April
  01:00 Davao Aguilas ?:? JP Voltes FC 1x2
Belarus Premier League 21 April
  01:00 FC Luch Minsk ?:? FK Slutsk 1x2
  01:00 Dinamo Minsk ?:? Gomel 1x2
  Cancelled Krumkachy Minsk ?:? Neman Grodno
  01:00 Torpedo Zhodino ?:? FC Minsk 1x2
Ukraine Premier League Relegation Group 21 April
  01:00 Chernomorets Odessa ?:? FC Olexandria 1x2
  01:00 Stal Kamianske ?:? Zirka 1x2
  01:00 Shakhtar Donetsk ?:? Vorskla 1x2
England Premier League 21 April
  01:00 West Bromwich Albion ?:? Liverpool Game center 1x2
  01:00 Watford ?:? Crystal Palace Game center 1x2
England National League 21 April
  01:00 Eastleigh ?:? Macclesfield Town 1x2
  01:00 Aldershot Town ?:? Barrow 1x2
  01:00 Bromley ?:? Boreham Wood 1x2
  01:00 Chester FC ?:? Maidstone 1x2
  01:00 Dagenham & Redbridge ?:? Maidenhead United 1x2
  01:00 Dover ?:? Gateshead FC 1x2
  01:00 Ebbsfleet United ?:? Sutton United 1x2
  01:00 FC Halifax Town ?:? Tranmere Rovers 1x2
  01:00 Guiseley ?:? Woking 1x2
  01:00 Hartlepool United ?:? Torquay United 1x2
  01:00 AFC Fylde ?:? Solihull Moors 1x2
  01:00 Leyton Orient ?:? Wrexham 1x2
England Isthmian Premier Division 21 April
  01:00 Wingate & Finchley ?:? Dorking Wanderers 1x2
  01:00 Hendon ?:? Merstham 1x2
  01:00 Brightlingsea Regent ?:? Metropolitan Police FC 1x2
  01:00 Burgess Hill Town ?:? Staines Town 1x2
  01:00 Enfield Town ?:? Worthing 1x2
  01:00 Folkestone Invicta ?:? Dulwich Hamlet 1x2
  01:00 Leatherhead ?:? Leiston 1x2
  01:00 Lowestoft Town ?:? Tonbridge Angels 1x2
  01:00 Margate ?:? Billericay 1x2
  01:00 Needham Market ?:? Harrow Borough 1x2
  01:00 Thurrock ?:? Kingstonian 1x2
  01:00 Tooting & Mitcham ?:? Harlow Town 1x2
  01:00 Ashton United ?:? Nantwich Town 1x2
  01:00 Barwell FC ?:? Farsley Celtic AFC 1x2
  01:00 Buxton ?:? Sutton Coldfield Town 1x2
  01:00 Grantham Town ?:? Altrincham 1x2
  01:00 Hednesford ?:? Mickleover Sports 1x2
  01:00 Lancaster City ?:? Stourbridge 1x2
  01:00 Marine ?:? Whitby 1x2
  01:00 Matlock Town ?:? Workington 1x2
  01:00 Rushall Olympic ?:? Witton Albion 1x2
  01:00 Stafford Rangers ?:? Shaw Lane AFC 1x2
  01:00 Stalybridge ?:? Coalville Town 1x2
  01:00 Warrington Town ?:? Halesowen 1x2
  01:00 Banbury United ?:? Merthyr Town
  01:00 Dorchester Town ?:? Slough Town 1x2
  01:00 Dunstable Town FC ?:? St. Ives Town FC
  01:00 Farnborough ?:? Chesham United 1x2
  01:00 Gosport Borough ?:? Frome Town
  01:00 Hereford ?:? Kettering Town FC 1x2
  01:00 Hitchin Town ?:? Bishop's Stortford 1x2
  01:00 King's Lynn Town ?:? St Neots Town 1x2
  01:00 Kings Langley FC ?:? Weymouth 1x2
  01:00 Redditch United ?:? Tiverton 1x2
  01:00 Royston Town ?:? Biggleswade Town 1x2
  01:00 Stratford Town ?:? Basingstoke 1x2
England Championship 21 April
  01:00 Birmingham City ?:? Sheffield United 1x2
  01:00 Bolton Wanderers ?:? Wolverhampton Wanderers 1x2
  01:00 Brentford ?:? Queens Park Rangers 1x2
  01:00 Bristol City ?:? Hull City 1x2
  01:00 Derby County ?:? Middlesbrough 1x2
  01:00 Ipswich Town ?:? Aston Villa 1x2
  01:00 Leeds United ?:? Barnsley 1x2
  01:00 Preston North End ?:? Norwich City 1x2
  01:00 Sheffield Wednesday ?:? Reading 1x2
  01:00 Sunderland ?:? Burton Albion 1x2
  01:00 Cardiff City ?:? Nottingham Forest 1x2
England League 1 21 April
  01:00 AFC Wimbledon ?:? Oldham Athletic 1x2
  01:00 Doncaster Rovers ?:? Oxford United 1x2
  01:00 Fleetwood Town ?:? Wigan Athletic 1x2
  01:00 Gillingham ?:? Blackpool 1x2
  01:00 Northampton Town ?:? Plymouth Argyle 1x2
  01:00 Portsmouth ?:? Charlton Athletic 1x2
  01:00 Rochdale ?:? Bradford City 1x2
  01:00 Rotherham United ?:? Bristol Rovers 1x2
  01:00 Scunthorpe United ?:? Walsall 1x2
  01:00 Shrewsbury Town ?:? Bury 1x2
  01:00 Southend United ?:? Milton Keynes Dons 1x2
England League 2 21 April
  01:00 Barnet ?:? Newport County 1x2
  01:00 Cambridge United ?:? Cheltenham Town 1x2
  01:00 Carlisle United ?:? Luton Town 1x2
  01:00 Crewe Alexandra ?:? Morecambe 1x2
  01:00 Exeter City ?:? Crawley Town 1x2
  01:00 Forest Green Rovers ?:? Chesterfield 1x2
  01:00 Lincoln City ?:? Colchester United 1x2
  01:00 Mansfield Town ?:? Port Vale 1x2
  01:00 Notts County ?:? Yeovil Town 1x2
  01:00 Swindon Town ?:? Grimsby Town 1x2
  01:00 Wycombe Wanderers ?:? Accrington Stanley 1x2
England National League North 21 April
  01:00 Telford ?:? Gainsborough 1x2
  01:00 Alfreton Town ?:? FC United of Manchester 1x2
  01:00 Blyth Spartans ?:? Stockport 1x2
  01:00 Bradford PA ?:? Harrogate 1x2
  01:00 Curzon ?:? Spennymoor Town FC 1x2
  01:00 Darlington ?:? Nuneaton Town
  01:00 North Ferriby United ?:? Kidderminster Harriers 1x2
  01:00 Salford City ?:? Boston United 1x2
  01:00 Southport ?:? Brackley Town 1x2
  01:00 Tamworth ?:? Chorley 1x2
  01:00 York City ?:? Leamington 1x2
  01:00 Chelmsford ?:? Havant and Waterlooville 1x2
  01:00 Concord Rangers ?:? Poole Town FC 1x2
  01:00 Dartford ?:? Bath City 1x2
  01:00 Gloucester City ?:? East Thurrock United 1x2
  01:00 Hemel Hempstead ?:? Eastbourne Borough 1x2
  01:00 Hungerford Town ?:? Whitehawk 1x2
  01:00 Oxford City ?:? Bognor Regis Town 1x2
  01:00 St.Albans ?:? Hampton & Richmond 1x2
  01:00 Truro City ?:? Braintree Town 1x2
  01:00 Wealdstone ?:? Chippenham Town 1x2
  01:00 Welling United ?:? Weston Super Mare 1x2
England WSL 21 April
  01:00 Yeovil Town ?:? Arsenal
  01:00 Liverpool ?:? Manchester City
  01:00 Sunderland ?:? Bristol City WFC 1x2
England FA Cup 21 April
  01:00 Manchester United ?:? Tottenham Hotspur Game center 1x2
Scotland Premiership 21 April
  01:00 Hibernian ?:? Celtic 1x2
  01:00 Dundee FC ?:? St.Johnstone 1x2
  01:00 Kilmarnock ?:? Aberdeen 1x2
  01:00 Partick Thistle ?:? Hamilton Academical 1x2
  01:00 Ross County ?:? Motherwell 1x2
Scotland Championship 21 April
  01:00 Dumbarton ?:? Falkirk 1x2
  01:00 Inverness CT ?:? Dunfermline Athletic 1x2
  01:00 Livingston ?:? Brechin City 1x2
  01:00 Queen of South ?:? Dundee United 1x2
  01:00 St. Mirren ?:? Greenock Morton 1x2
Scotland League One 21 April
  01:00 Albion Rovers ?:? East Fife 1x2
  01:00 Arbroath ?:? Airdrieonians 1x2
  01:00 Forfar Athletic ?:? Queen's Park 1x2
  01:00 Stranraer ?:? Raith Rovers 1x2
Scotland League Two 21 April
  01:00 Annan Athletic ?:? Stirling Albion 1x2
  01:00 Berwick Rangers ?:? Cowdenbeath 1x2
  01:00 Edinburgh City ?:? Clyde 1x2
  01:00 Elgin City ?:? Peterhead 1x2
  01:00 Stenhousemuir ?:? Montrose 1x2
Scotland Highland League 21 April
  01:00 Formartine United ?:? Fort William
  01:00 Brora Rangers ?:? Huntly
  01:00 Deveronvale ?:? Nairn County
  01:00 Rothes ?:? Fraserburgh
  01:00 Wick Academy ?:? Cove Rangers
  01:00 Forres Mechanics ?:? Lossiemouth
Slovenia 2. Division 21 April
  01:00 ND Ilirija Ljubljana ?:? Nafta
  01:00 Drava Ptuj ?:? Rogaska
  01:00 NK Krka ?:? NK Bravo
  01:00 Radomlje ?:? NK Verzej
  01:00 Zarica Kranj ?:? Brda
  01:00 Tabor ?:? NK Dob
Slovenia Prva Liga 21 April
  01:00 Aluminij ?:? Maribor 1x2
  01:00 Gorica ?:? NK Krsko 1x2
Austria Regionalliga West 21 April
  01:00 Dornbirn ?:? Altach (A) 1x2
  01:00 FC Wacker Innsbruck (A) ?:? Hohenems 1x2
  01:00 ATSV Stadl Paura ?:? Vorwaerts Steyr 1x2
  01:00 FC Stadlau ?:? ASK-BSC Bruck/Leitha 1x2
  01:00 FC Alberschwende ?:? SV Wals Grunau 1x2
  01:00 Hard ?:? USK Anif 1x2
  01:00 Union Gurten ?:? SPG Pasching/LASK Juniors
  01:00 ASK Ebreichsdorf ?:? Amstetten 1x2
Austria Bundesliga 21 April
  01:00 Wolfsberger AC ?:? Sturm Graz 1x2
  01:00 Mattersburg ?:? SKN St. Poelten 1x2
  01:00 LASK ?:? Austria Wien 1x2
Azerbaijan Premier League 21 April
  01:00 Keshla ?:? Zira 1x2
Bulgaria First Professional League Championship Playoff 21 April
  01:00 Levski Sofia ?:? Vereya 1x2
  01:00 Botev Plovdiv ?:? Ludogorets Razgrad 1x2
  01:00 Beroe ?:? PFC CSKA-Sofia 1x2
Bulgaria Second Professional League 21 April
  01:00 Nesebar ?:? Chernomorets Balchik
Netherlands Tweede Divisie 21 April
  01:00 Barendrecht ?:? Achilles 29
  01:00 Kozakken Boys ?:? Koninklijke HFC 1x2
  01:00 Jong Sparta Rotterdam ?:? GVVV Veenendaal 1x2
  01:00 Rijnsburgse Boys ?:? TEC 1x2
  01:00 HHC ?:? VVSB 1x2
  01:00 IJsselmeervogels ?:? ASV de Dijk 1x2
  01:00 AFC ?:? Lisse 1x2
  01:00 Lienden ?:? Excelsior Maassluis 1x2
  01:00 De Treffers ?:? Katwijk 1x2
Italy Serie C Grp. A 21 April
  01:00 US Gavorrano ?:? Alessandria 1x2
  01:00 Robur Siena ?:? Cuneo 1x2
  01:00 Arzachena ?:? Livorno 1x2
  01:00 Lucchese ?:? Olbia 1x2
  01:00 Prato ?:? Arezzo 1x2
  01:00 Monza ?:? Giana Erminio 1x2
  01:00 Carrarese ?:? Pistoiese 1x2
  01:00 Piacenza ?:? Pro Piacenza 1x2
Italy Serie A 21 April
  01:00 SPAL 2013 ?:? Roma Game center 1x2
  01:00 Sassuolo ?:? Fiorentina Game center 1x2
  01:00 AC Milan ?:? Benevento Game center 1x2
Italy Serie B 21 April
  01:00 Cremonese ?:? Ascoli Picchio FC 1898 Game center 1x2
  01:00 Palermo ?:? Avellino Game center 1x2
  01:00 Foggia ?:? Bari Game center 1x2
  01:00 Parma Calcio 1913 ?:? Carpi Game center 1x2
  01:00 Brescia ?:? Cesena Game center 1x2
  01:00 Salernitana ?:? Cittadella Game center 1x2
  01:00 Entella ?:? Pro Vercelli Game center 1x2
  01:00 Novara ?:? Venezia Game center 1x2
Italy Serie D Grp. C 21 April
  01:00 Abano ?:? Montebelluna 1x2
  01:00 Campobasso ?:? Vastese
Georgia Erovnuli Liga 21 April
  01:00 Sioni Bolnisi ?:? Dinamo Tbilisi
  01:00 Dila Gori ?:? FC Rustavi
Slovakia Super Liga 21 April
  01:00 Ruzomberok ?:? Spartak Trnava 1x2
  01:00 FK Senica ?:? Zeleziarne Podbrezova 1x2
  01:00 Zlate Moravce ?:? Zemplin Michalovce 1x2
Slovakia 2. Liga 21 April
  Cancelled FK Spisska Nova Ves ?:? Kosice
  01:00 FK Spisska Nova Ves ?:? Nove Mesto
  01:00 Partizan Bardejov ?:? Zilina B 1x2
  01:00 Liptovsky Mikulas ?:? FC STK 1914 Samorin 1x2
  01:00 Lokomotiva Zvolen ?:? Komarno
  01:00 FK Poprad ?:? Slavoj Trebisov 1x2
France Ligue 2 21 April
  01:00 Nancy ?:? Auxerre 1x2
France National 2 Grp. D 21 April
  01:00 AC Boulogne-Billancourt ?:? Vitre
  01:00 Monaco B ?:? US Colomiers
  01:00 Lyon B ?:? Paris Saint Germain B
  01:00 Villefranche Beaujolais ?:? Andrezieux
  01:00 Schiltigheim ?:? ASM Belfort
  01:00 FC Bastia-Borgo ?:? Furiani Agliani
  01:00 Le Havre B ?:? Rennes B
  01:00 SC Toulon ?:? ES Paulhan Pezenas
  01:00 Sete ?:? Bergerac Perigord
  01:00 Etoile Frejus Saint-Raphael ?:? Marignane
  01:00 Marseille B ?:? Stade Montois
  01:00 Stade Bordelais ?:? Tarbes
  01:00 RC Grasse ?:? Hyeres
  01:00 Martigues ?:? Nice B
  01:00 Epinal ?:? Monts Or Azergues
  01:00 Saint Louis Neuweg ?:? Jura Sud
  01:00 St. Priest ?:? Montceau
  01:00 Annecy FC ?:? Le Puy
  01:00 Reims B ?:? Sedan
  01:00 Lens B ?:? Sainte Genevieve
  01:00 St Maur Lusitanos ?:? Amiens AC
  01:00 Viry Chatillon ?:? Fleury Merogis U.S
  01:00 Beauvais ?:? Poissy
  01:00 Drancy ?:? Arras
  01:00 Trelissac ?:? Lorient B
  01:00 Romorantin ?:? FC Chartres
  01:00 St. Malo ?:? Stade Briochin
  01:00 Mantes ?:? Vendee Fontenay Foot
  01:00 St-Pryve St-Hilaire ?:? US Granvillaise
  01:00 Moulins Yzeure ?:? Raon L Etape
  01:00 Croix ?:? Lille B
  01:00 Limoges ?:? Le Mans
France National 21 April
  01:00 AS Beziers ?:? Laval 1x2
France Ligue 1 21 April
  01:00 Marseille ?:? Lille Game center 1x2
  01:00 Amiens ?:? Strasbourg Game center 1x2
  01:00 Guingamp ?:? Monaco Game center 1x2
  01:00 Metz ?:? Caen Game center 1x2
  01:00 Toulouse ?:? Angers Game center 1x2
Switzerland Promotion League 21 April
  01:00 Basel II ?:? FC Koeniz
  01:00 Sion II ?:? Bavois
  01:00 Old Boys ?:? Cham
  01:00 La Chaux-de-Fonds ?:? FC Zuerich II
  01:00 SC YF Juventus Zuerich ?:? SC Bruehl
  01:00 Breitenrain ?:? Kriens
  01:00 FC United Zuerich ?:? Stade Nyonnais
  01:00 FC Stade Lausanne-Ouchy ?:? Yverdon
Switzerland 1. Liga Grp. 2 21 April
  01:00 Black Stars ?:? Buochs
  01:00 Team Vaud U21 ?:? Young Boys II
  01:00 Baden ?:? Solothurn
  01:00 Luzern II ?:? FC Muensingen
  01:00 Red Star Zuerich ?:? Tuggen
  01:00 Eschen/Mauren ?:? FC Thalwil
  01:00 FC Sursee ?:? Zug
  01:00 Etoile Carouge ?:? Portalban
  01:00 Naters ?:? Lancy FC
  01:00 Winterthur II ?:? FC Wettswil-Bonstetten
  01:00 FC Seuzach ?:? Bellinzona
  01:00 Dudingen ?:? Martigny
  01:00 Vevey ?:? FC Azzurri 90
  01:00 Meyrin ?:? Echallens
Switzerland Super League 21 April
  01:00 Grasshopper ?:? Lugano Game center 1x2
  01:00 St. Gallen ?:? Thun Game center 1x2
Cyprus 2. Division 21 April
  01:00 Ethnikos Assia ?:? Halkanoras Idaliou
  01:00 AEZ Zakakiou ?:? PAEEK
  01:00 Karmiotissa Pano Polemidion ?:? Ayia Napa
Cyprus 1. Division Championship Playoff 21 April
  01:00 Omonia Nicosia ?:? AEL Limassol 1x2
  01:00 Nea Salamis ?:? Doxa Katokopia 1x2
  01:00 Ermis Aradippou ?:? Pafos FC 1x2
Armenia Premier League 21 April
  01:00 Shirak ?:? Ararat 1x2
South Africa National First Division 21 April
  01:00 Black Leopards ?:? Richards Bay
  01:00 Mthatha Bucks ?:? Jomo Cosmos
  01:00 Uthongathi FC ?:? Mbombela United 1x2
  01:00 Super Eagles ?:? Tshakhuma FC 1x2
  01:00 Real Kings FC ?:? University of Pretoria 1x2
  01:00 Ubuntu Cape Town FC ?:? Royal Eagles 1x2
South Africa Cup 21 April
  01:00 Kaizer Chiefs ?:? Free State Stars 1x2
Botswana Premier League 21 April
  01:00 Security Systems ?:? Police XI
  01:00 Township Rollers ?:? Gaborone United
  01:00 Galaxy ?:? Sankoyo Bush Bucks
Finland Veikkausliiga 21 April
  01:00 FC Inter ?:? TPS 1x2
  01:00 FC Lahti ?:? Ilves 1x2
  01:00 HJK ?:? KuPS 1x2
  01:00 SJK ?:? Honka 1x2
Uzbekistan Superliga 21 April
  01:00 Kokand 1912 ?:? Nasaf Qarshi
  01:00 Lokomotiv Tashkent ?:? Sogdiyona Jizzax
Syria Premier League 21 April
  01:00 Al-Ittihad ?:? Al-Wathbah
Iraq Premier League 21 April
  01:00 Al Bahri ?:? Al Minaa
  01:00 Al Talaba ?:? Al Quwa Al Jawiya
Tunisia Ligue II Promotion Group 21 April
  01:00 EO Sidi Bouzid ?:? US Tataouine
  01:00 CS Hammam-Lif ?:? Gafsa
  01:00 Sportif de Chebba ?:? Sfax Railways
Ireland FAI Cup 21 April
  01:00 Avondale United ?:? Pike Rovers
  01:00 Leeds ?:? St Michael's
  01:00 Maynooth University Town ?:? Everton
  01:00 Inchicore Athletic ?:? Crumlin United
Ireland 1. Division 21 April
  01:00 Longford Town ?:? UCD 1x2
  01:00 Cobh Ramblers ?:? Drogheda United 1x2
Ireland Premier Division 21 April
  01:00 Sligo Rovers ?:? St. Patrick's Athletic 1x2
Uruguay Segunda Division 21 April
  01:00 Juventud de las Piedras ?:? Cerro Largo
  01:00 A